,

VIVAX HOME TS-1000X

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност :1000 W

1.690 ден

  • Доколку сакате да направите топол сендвич, тост или само да го подгреете лебот, сигурно ќе најдете соодветен асистент во палетата на тостери Vivax, тостерот за виткање Vivax TS-1000WH е лесен за употреба, а вкусната храна ќе се подготви многу брзо. Моќноста на овој модел е 1000 W. Внатре во тостерот е фиксирана нелеплива грејна плоча на скара со капацитет од четири тост сендвичи, на горната страна има ротирачки термостат за прилагодување на температурата, светлосен индикатор за работата на грејачот и подготвеност за тостирање.
Бренд

Моќност

1000W