-10%

VIVAX MWO-2078

Vivax

  • Кaпацитет:20L
  • Моќност:700W

4.150 ден 4.590 ден

  • Моќност: 700 W
  • Капацитет: 20 литри
  • Моќност за грил 1000W,
  • Димензии на микровалната (ШхВхД): 48,8×29,1×38
  • Тајмер со распон од 0:05сек. до 95минути,
  • Функција за одмрзнување
  • Боја: Бела
Категорија:
Бренд

Боја

Црна