-5%
, ,

VIVAX WTL-120715B

Vivax

 • Енергетска класа: D
 • Капацитет: 7 kg
 • Бр. на вртежи: 1200 врт.
 • Број на програми 15

18.490 ден 19.490 ден

 • Машина за перење со горно полнење
 • Енергетска класа: D
 • Капацитет: 7 kg
 • Бр. на вртежи: 1200
 • Мотор: Стандарден
 • Гаранција: 36 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 87.5 x 40 x 61 cm
Бренд

Енергетска ефикасност

D

Инвертер мотор

Не