, ,

BEKO WUE 7511XOA

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Број на програми 15

21.990 ден

 • Полнење:фронтално
 • OptiSense®
 • Aquawave
 • LED екран
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Child Lock
 • Одложен почеток:3h,6h,9h
 • Потрошувачка на енергија годишно:173kWh
 • Ниво на бучава:63/75dB
 • Димензии:84x60x49cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

A+++