-8%
,

FUEGO 40EL610 ANDT

Fuego
Availability:

Нема на залиха


 • 40″(102cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • 60Hz CMP
 • AndroidTV
 • 3xHDMI,2xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi

10.990 ден 11.990 ден

Нема на залиха

 • 40″(102cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • 60Hz CMP
 • AndroidTV
 • 3xHDMI,2xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

40"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да