-17%
,

FUEGO DJTTK0603

Fuego
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност:800W
  • Капацитет на сад:300ml

990 ден 1.190 ден

Нема на залиха

  • Моќност:800W
  • Капацитет на сад:300ml
  • On/OFF копче
  • Ротација 360°С
  • Заштита од прегревање
Бренд