-13%

FUEGO ZM-902B

Fuego

  • Моќност: 2200 W
  • Нелеплива подлога

2.790 ден 3.190 ден

  • Grill Тостер
  • Моќност:2200W
  • Големи нелепливи плочи
  • Нерѓосувачки челик
  • Регулација на моќноста
  • Термоизолациски рачки
  • Индикатор за топлина
  • 220-240V ~ 50 / 60Hz
Категорија:
Бренд

Тостер / Скара

Тостер