,

VIVAX B Series 32LE20K

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 32″(80 cm) HD Ready
 • Резолуција:1366 X 768 ( HD)
 • ANDROID :11
 • Netflix, PrimeVideo
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI: 2,USB: 2,CI
 • Bluetoot

10.990 ден

Нема на залиха

 • 32″(80 cm) HD Ready
 • Резолуција:1366 X 768 ( HD)
 • ANDROID :11
 • Netflix, PrimeVideo
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI: 2,USB: 2,CI
 • Bluetooth
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Технологија на дисплејот

LED