,

VIVAX VOX BS-800

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • Bluetooth звучник, USB плеер; MP3 / WMA
  • 80W RMS аудио излез (2x20cm Бас звук + 1×7,6cm Midrange + 1×7,6cm високотонец)
  • 4500mAh батерија

11.990 ден

  • Преносливиот звучник караоке Vivax BS-800 ви нуди голем број одлики за уживање во омилената музика.
  • Bluetooth звучник, USB плеер; MP3 / WMA; PLL FM со складирање на ФМ станици
  • RCALINE во 3,5 mm
  • LINE OUT RCA;
  • УСБ влез
  • 80W RMS аудио излез (2x20cm Бас звук + 1×7,6cm Midrange + 1×7,6cm високотонец)
  • 4500mAh батерија
Бренд