-19%
, ,

BEKO DF 7412 PA

Beko

 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:7kg
 • 15 програми

25.990 ден 31.990 ден

BEKO DF 7412 PA
 • Heat pump
 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:7kg
 • 15 програми
 • Одложен старт
 • Дигитален дисплеј
 • Child Lock
 • Индикатор за работниот програм
 • Годишна потрошена енергија:212kWh
 • Ниво на бучење:65dBA
 • Димензии:50,8×59,7×84,6cm
Бренд

Капацитет(kg)

7kg

Енергетска ефикасност

A++