,

FUEGO 43EL610 ANDT

Fuego
Availability:

Нема на залиха


 • 43″(109cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • 60Hz CMP
 • AndroidTV
 • 3xHDMI,2xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi

14.990 ден

Нема на залиха

 • 43″(109cm)Full HD SMART LED TV
 • Резолуција:1920×1080
 • 60Hz CMP
 • AndroidTV
 • 3xHDMI,2xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED