, ,

GORENJE BN1000MB

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минут
 • Приклучна моќ: 1.000 W
 • Суво мешање

4.490 ден

 • Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минута
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
 • Лесно чистење
 • Ефикасен нож со шест сечила
 • Суво мешање
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Дополнителен сад
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Долготраен пластичен сад за мешање
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Боја: Црна
 • Димензии (ШxВxД): 15,2 × 37,9 × 17,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30 × 35 × 25 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,1 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg
 • Приклучна моќ: 1.000 W
Бренд

Моќност

1000W