, ,

Gorenje BN1000W

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност: 1.000 W
  • Број на вртежи: 20.000 врт./min
  • Број на брзини за лесно ракување: 2
  • Нож со шест сечила
  • Додаток за мелење
  • Гумени ногарки
  • Сет капаци: TO-GO & 2X STAY FRESH

4.690 ден

Бренд

Моќност

1000W

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Лесно чистење

Ефикасен нож со шест сечила

Суво мешање

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Дополнителен сад

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Бела боја

Димензии (ШxВxД): 15,2 × 37,9 × 17,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30 × 35 × 25 cm

Нето тежина на апаратот: 3,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg

Приклучна моќ: 1.000 W