-5%
, ,

GORENJE WNEI74AS

Gorenje

  • Енергетска класа: A+++
  • Инвертер мотор (PowerDrive)
  • Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm
  • Капацитет за перење: 7 kg

24.690 ден 25.990 ден

Бренд

Енергетска ефикасност

A+++