-16%
,

VIVAX A Series 32LE10K

Vivax

 • 32″(80 cm) HD
 • Резолуција:1366×768
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMIx2/USBx2/Cl+
 • Bluetooth

7.590 ден 8.990 ден

 • 32″(80 cm) HD
 • Резолуција:1366×768
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMIx2/USBx2/Cl+
 • Bluetooth
Бренд

Резолуција

Технологија на дисплејот

LED

Дијагонала

32"

Smart

Да