, ,

VIVAX HOME CFR-245H

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа: A+
  • Капацитет: 245L
  • Димензии (ШхВxД): 100,2×84,2×59,7 cm

14.990 ден

  • Капацитет: 245 литри
  • Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm
  • Енергетска класа: A+
  • Поставување: Самостоен
Бренд

Ширина

101 cm