, ,

VIVAX MFR-32

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа: F
  • Капацитет: 32литри
  • Димензии (ШхВxД): 47.2 х 45.0 х 49.2 cm

7.990 ден

Нема на залиха

  • Енергетска класа: F
  • Боја: Бела
  • Брзо ладење
  • Број на полици во замрзнувачот: 1
  • Капацитет:32 литри
  • Димензии на производот: 47.2 х 45.0 х 49.2 cm
  • 5 години гаранција
Бренд

Ширина

47.5 cm