, ,

BEKO BBIE 18300 W

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A
 • Капацитет на фурната:72L
 • 6 функции на рерната
 • Самочистење со пареа – SteamShine®
 • Димензии:60x60x57cm

18.990 ден

Бренд

 • Фурна за вградување
 • Мултифункционална
 • Енергетска класа:A
 • Капацитет на фурната:72L
 • 6 функции на рерната
 • LED дисплеј
 • Халогенско осветлување
 • Самочистење со пареа – SteamShine®
 • Електрична скара
 • Вентилатор
 • Телескопски полици
 • Димензии:60x60x57cm