-13%
, ,

BEKO BSSA210K3SN

Beko

 • Енергетска класа: F
 • Нето капацитет: 156l
 • Димензии (ШxВxД): 121.5x54x54.5cm

16.490 ден 18.990 ден

 • MinFrost®
 • LED Illumination®
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:156L
 • Замрзнување на волуменот:19L
 • Капацитет на замрзнување:2/24kg
 • Потрошувачка на енергија годишно:190kWh
 • Дневна потрошувачка на енергија:0,5kWh
 • Ниво на бучава:35dB
 • Димензии:121.5x54x54.5cm
Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 86cm до 159cm