-12%
,

BEKO CHP5550W

Beko

  • Моќност:550W
  • Капацитет на сад:1000ml
  • Сечила од не’рѓосувачки челик
  • Нелизгачка подлога

1.400 ден 1.590 ден

Бренд

Моќност

550W

  • Сецко
  • Моќност:550W
  • Капацитет на сад:1000ml
  • Сечила од не’рѓосувачки челик
  • Нелизгачка подлога