, ,

BEKO DS 9414 CX2

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A++
 • Капацитет на сушење: 9 kg
 • 15 програми

32.990 ден

 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:9kg
 • Топлотна пумпа
 • OptiSense
 • GentleCare програма
 • Xpress Super Short програма
 • Hygienic Drying
 • Hygienic Refresh
 • AquaWave
 • Светло за барабан: DC LED
 • Внатрешен материјал на барабанот: Нерѓосувачки челик
 • Директно цедење
 • 15 програми
 • Дигитален дисплеј
 • Child Lock
 • Индикатор за работниот програм
 • Индикатор за детско заклучување
 • Индикатор за полн резервоар
 • Индикатор за чистење на филер
 • Индикатор за чистење на кондензатор
 • Сигнал за крај на циклусот
 • Годишна потрошена енергија:258.6kWh
 • Ниво на бучење:65dBA
 • Димензии:84.6×59.7×59.9cm
Бренд

Капацитет(kg)

9kg

Енергетска ефикасност

A++