-10%
, ,

BEKO MCNA 366 E40 DXBN

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • ProSmart Инвертер компресор
 • NeoFrost ™ двоен систем за ладење
 • Енергетска класа:E Нето капацитет:324L
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:185.2×59.5x67cm

29.740 ден 32.990 ден

 • Prosmart инвертер мотор
 • NоFrost двојно ладење
 • SlimTank
 • Диспанзер
 • HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините  подолго
 • Реверзибилни врати
 • Држач за вино / шише
 • Led осветлување
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:324L
 • Капацитет на замрзнување:5-24kg/h
 • Капацитет на фрижидерот:215L
 • Капацитет на замрзнувачот:109L
 • Потрошувачка на енергија годишно:249kWh
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.7kWh
 • Автономија:18h
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:185.2×59.5x67cm
Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

Енергетска ефикасност

E