BEKO MOC20100w

Beko
Availability:

Нема на залиха


  • Кaпацитет:20L
  • Моќност:700W

5.490 ден

Нема на залиха

  • Моќност: 700 W
  • Микробранова печка
  • Кaпацитет:20L
  • Механички тајмер
  • Defrost функција
  • 6 нивоа на моќност
Категорија:
Бренд

Боја

Бела