-26%
, ,

BEKO WUE 6411 XWW

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:800 врт./min
 • Програми:15
 • Полнење:фронтално

13.990 ден 18.990 ден

 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:800 врт./min
 • Програми:15
 • Полнење:фронтално
 • AquaFusion
 • Aquawave
 • LED приказ
 • Woolmark
 • Индикатор за затворање на врата
 • Заштита од прелевање на вода
 • Одложен почеток:3h,6h,9h
 • Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
 • Ниво на бучава:63/75dB
 • Димензии:84x60x44cm
Бренд

Брзина на центрифуга

800

Капацитет(kg)

6kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

A