-7%
, ,

GORENJE IT 321 SYB

Gorenje

  • Индукциска плотна
  • 2 индукциски зони
  • SmartControl

13.990 ден 14.990 ден

Бренд

Ширина

30cm

Тип на плоча

Индукциска

Црна
Брусен раб на плочата
SmartControl
Персонализирани подесувања
SmartControl
Функција за враќања на подесувањата (Recall)
Тајмер за варење јајца (EggTimer)
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
SoftMelt функција
PowerBoost функција
2 индукциски зони за готвење
напред: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW,
назад: Круг 18 cm, 1.4/2.1 kW
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца (ChildLock Pro)
Димензии (ШxВxД): 30 × 5,4 × 52 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm
Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 28,3-28,5 × 7 × 49 cm
Нето тежина на апаратот: 4,7 kg
Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 3.200 W