, ,

Gorenje M400ORAW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


Моќност на моторот (max): 400 W
Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
Приклучна моќ: 400 W

2.590 ден

Моќност

400 W

Бренд

Моќност на моторот (max): 400 W
Број на брзини за лесно ракување: 5
Копче за вадење на додатоците
Маталки од не’рѓосувачки челик
Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење
Боја: Бела
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Димензии (ШxВxД): 10 × 30 × 20 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 24,8 × 13,4 cm
Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
Приклучна моќ: 400 W