, ,

Gorenje M460CDCG

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 460 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност

1.990 ден

 • Моќност на моторот (max): 460 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Лесно чистење
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Копче за вадење на додатоците
 • Маталки од не’рѓосувачки челик
 • Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење,
 • Иновативни маталки за тесто
 • Простор за сместување на кабелот
 • Куќиште: Пластично
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1,3 m
 • Димензии (ШxВxД): 20 × 15,1 × 7,6 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 11 × 20,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
 • Приклучна моќ: 400 W
Моќност

450W

Бренд