-11%
,

GORENJE SM703GCG

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Површина за печење (ШxВ): 20X10

2.390 ден 2.690 ден

 • Алуминиум
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли
 • Еднострани плочи што се вадат
 • Конвенционален грејач
 • Затворена положба
 • Индикатор за температура
 • Едноставно печење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Рачка за носење
 • Сигурносно затварање
 • Ладни рачки
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Ширина на зоната за печење: 20 cm
 • Длабочина на зоната за печење: 10 cm
 • Должина на приклучен кабел: 0,7 m
 • Димензии (ШxВxД): 23,1 × 9,5 × 23,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 13,2 × 28,8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg
 • Приклучна моќ: 700 W
Бренд