-13%
, ,

GORENJE WNEI14AS

Gorenje

  • Енергетска класа:А+++
  • Капацитет:10kg
  • Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm
  • 16 програми

29.690 ден 33.990 ден

Бренд

Капацитет(kg)

10kg

Брзина на центрифуга

1400

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A+++