, ,

KONCAR LHV1A 200BM

Koncar
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: F
 • Капацитет: 198L
 • Димензии (ШхВxД): 81,2x 85×55 cm

14.990 ден

 • Боја: Бела
 • Вкупен корисен волумен: 198 l
 • Димензии ВхШхД: 85×81,2×55 cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • Зичани копници во сандакот: 1
 • Лопатка за мраз
 • Ногарки за нивелација
 • Можност за работа како ладилник
 • Разладно средство: R600a (0,056 kg)
 • Капацитет на замрзнување: 9 kg/24h
 • Климатска класа: N-SN-ST-T
 • Компресор: 1
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија kWh/god: 250
 • Број на звездички: 4
 • Бучност (dB): 41
 • Тежина neto/bruto: 30/33 kg
Бренд

Ширина

85cm