,

SENCOR SBL 2211GR

Sencor
Availability:

Нема на залиха


 •  Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
 •  Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
 • Заштита од претекување на чашата
 • Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови

2.490 ден

Нема на залиха

 • Идеален за подготовка на свежи пијалаци, милкшејк, коктели, супи, салци, сосови и бебешка храна
 • Садот за блендирање може да се отстрани да се кориски како чаша
 • Заштита од претекување на чашата
 • Лесно за чистење и одржување, може и во машина за садови
 • Еден сад од 0.6 L и еден од 0.3-L
 • Садовите се направени за отпор од удари без BPA – TRITAN
 • Пулсирачко копче
 • 4 сечила од челик со титаниумски премаз – спречуваат губење на ензимите и витамините, намалуваат оксидација на смути
 • Нелизгачки ногарки
 • Чашите одговараат и за во кола
 • Моќност: 500 W
 • Напон: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Гаранција 2 години
Бренд

Моќност

500W