, ,

SENCOR SHM 5330

Sencor
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 300 W
 •  Број на брзини за лесно ракување: 5

1.990 ден

Нема на залиха

Моќност

300 W

Бренд

 • Миксер со постоље
 • Приклучна сила: 300 W
 • Прекинувач со 5 позиции
 • Прекинувач за турбо
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Маталките се хромирани
 • Голем сад кој сам се движи
 • Додатоци погодни за во машина за садови
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција