-10%
,

TEFAL FV 2837 E0

Tefal

 • Моќност:2400W
 • Регулирачка пареа 35г/мин
 • Ударна пареа:165г/мин

2.790 ден 3.090 ден

 • Моќност:2400W
 • Постојана пареа:35gr/min
 • Ударна пареа:165gr/min
 • Резервоар за вода:270ml
 • До 20% повеќе пареа за побрзо пеглање
 • Вертикална пареа
 • Контрола на пареа и температура
 • Врвна прецизност
 • Ергономска рачка
 • Должина на кабелот:1.9m
 • Брзо и ефикасно пеглање
 • Спреј функција
 • Anti-drip
 • Систем против капнување
 • Индикатор за нивото на водата

 

Категории: ,
Бренд

Моќност

2400W