-14%
,

Tesla HB510BWS

Tesla

 • Моќност:600 W
 • Сечило од не’рѓосувачки челик

2.390 ден 2.790 ден

 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Додаток блендер: Додаток за сецкање, Сад за миксање
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
 • Должина на приклучен кабел: 1,1 m
 • Димензии (ШxВxД):22/9,2/7 cм
Бренд

Моќност

600 W