, ,

Tesla HV3200TB

Tesla
Availability:

Нема на залиха


 • Стаклокерамичка плотна
 • 2 Грејни зони
 • Автоматско исклучување

6.490 ден

 • Стаклокерамичка плотна
 • Ширина: 30 cm
 • 2 зони
 • Бр. нивоа на моќност:9
 • Приклучна моќ kW:3000
 • Автоматско исклучување;
 • индикатор на преостаната топлина
 • Child Lock-Заштита за деца
 • Димензии (ШхВхД): 28 х 5 х 52 cm
 • Гаранција: 5 години
Бренд

Ширина

30cm

Тип на плоча

стакло-керамичка плоча