, ,

VIVAX DD-215 W

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет:215 L
 • Димензии (ВxШxД): 54,9×141,2×56,8cm

15.990 ден

 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет:215 L
 • Капацитет на фрижидерот:170L
 • Капацитет на замрзнувачот:45L
 • Број на полици во ладилникот 3
 • Број на фиоки во ладилникот 1
 • Број на прегради во замрзнувачот 2
 • Димензии (ВxШxД): 54,9×141,2×56,8cm
 • 36 месеци гаранција
Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

Енергетска ефикасност

A+