,

VIVAX FS-20WPR

Vivax
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност:35W
  • Дијаметар:25cm
  • 3 Брзини
  • 86cm висина
  • Далечински управувач
  • Боја: Бела-црна

2.690 ден

Нема на залиха

Бренд

Моќност

35kw