,

VIVAX B Series 40LE20K

Vivax
Availability:

Нема на залиха


 • 40″(100 cm) FULL HD
 • Резолуција:1920 X 1080 (FULL HD)
 • ANDROID :11
 • Netflix, PrimeVideo
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI: 2,USB: 2,CI
 • Bluetooth

13.990 ден

Нема на залиха

 • 40″(100 cm) FULL HD
 • Резолуција:1920 X 1080 (FULL HD)
 • ANDROID :11
 • Netflix, PrimeVideo
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI: 2,USB: 2,CI
 • Bluetooth
Бренд

Резолуција

Дијагонала

40"

Технологија на дисплејот

LED