, ,

BEKO FSE1073N

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • MiniFrost®
 • Нето капацитет:95L
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:84x54x59cm

12.990 ден

 • MiniFrost®
 • Реверзибилна врата
 • Број на фиоки:3
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:95L
 • Дневен капацитет на замрзнување:6/24kg
 • Потрошувачка на енергија годишно:209kWh
 • Потрошувачка на енергија дневно:0,515kWh
 • Автономија:12h
 • Минимална собна температура:10 (°C)
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:84x54x59cm
Бренд

Ширина

59 sm