, ,

BEKO GN163120

Beko
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа:A+
  • Нето капацитет:558L
  • Капацитет на фрижидерот:368L
  • Капацитет на замрзнувачот:190L
  • Капацитет на замрзнување:13kg/24h
  • Потрошувачка на енергија годишно:485kWh
  • Ниво на бучава:43dB
  • Димензии:179x92x77cm

47.990 ден

Бренд

Ширина

92cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

Енергетска ефикасност

A

  • No Frost
  • Антибактериска заштита