-8%
, ,

BEKO LS 9051 WN

Beko

 • Енергетска класа: E
 • Нето капацитет: 88 L
 • Димензии (ШxВxД): 85x48x45cm

8.290 ден 8.990 ден

 • LED осветлување
 • Енергетска класа:Е
 • Капацитет на фрижидерот: 88L
 • Механички контроли
 • LED Illumination®
 • Потрошувачка на енергија годишно:85kWh
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.24kWh
 • Ниво на бучава:39dB
 • Димензии:85x48x45cm
Бренд

Ширина

50cm

Висина на фрижидер

до 85cm

Енергетска ефикасност

E