, , ,

BEKO RCNA 406 E60 LZXRN

Beko
Availability:

Нема на залиха


 

 • ProSmart™ инвертер компресор
 • NeoFrost
 • Енергетска класа:C
 • Нето капацитет:362L(253/109)
 • Димензии:202.5×59.5x67cm

46.990 ден

Нема на залиха

 • ProSmart™ инвертер компресор
 • NeoFrost
 • LED
 • Карактеристики
 • HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
 • EverFresh+®:Овошјето и зеленчукот остануваат свежи до 30 дена
 • FreshGuard®:Ефикасно елиминирање на непријатните мириси (до 90%)
 • CoolRoom®:Месото, рибата и млечните производи остануваат свежи
 • Опција за брзо ладење
 • Енергетска класа:C
 • Нето капацитет:362L
 • Капацитет на фрижидерот:253L
 • Капацитет на замрзнувачот:109L
 • Капацитет на замрзнување:5kg/24h
 • Аларм за отворена врата
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.468 kWh / 24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:171kWh
 • Ниво на бучава:35dB
 • Димензии:202.5×59.5x67cm
Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

202cm

Енергетска ефикасност

C