-14%
, ,

BEKO RCNE 560 E40 ZXBN

Beko

 • Нето капацитет: 514L(356L/158L)
 • Димензии: 192x70x74.5cm
 • Енергетска класа: E
 • Ниво на бучава: 38dB

47.990 ден 55.990 ден

 • Комбиниран фрижидер
 • ProSmart Инвертер компресор
 • NeoFrost двојно ладење
 • HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
 • CoolRoom® – Свежо месо, риба и млечни производи подолго
 • ЕКО функција
 • LED осветлување
 • Реверзибилна врата
 • Долготрајни стаклени полици
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:514L
 • Нето волумен на ладење:356L
 • Нето волумен на замрзнувачот:158L
 • Капацитет на замрзнување:7.8kg/24h
 • Автономија:16h
 • Потрошувачка на енергија годишно:304.1kWh
 • Дневна потрошувачка на енергија:0.8kWh
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:192x70x74.5cm
Бренд

Ширина

70 cm

Висина на фрижидер

од 180cm до 199cm

Енергетска ефикасност

E