-12%
, ,

BEKO WUV 8612 XSW

Beko

 • Енергетска класа:C
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • ProSmart inverter мотор

21.990 ден 24.990 ден

Машина за перење BEKO WUV 8612 XSW

 • Prosmart Инвертер мотор
 • AquaWave®
 • AquaFusion
 • SteamCure
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:C
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија:62kWh
 • Потрошувачка на вода:38L
 • Ниво на бучава:54/74dB
 • Димензии:84x60x55cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1200

Капацитет(kg)

8kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

C