,

BLIST OGAN NOV

Blist
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност: 8-9KW
  • Димензии: 450х490х930mm

20.490 ден

Нема на залиха

  • Моќност: 8-9KW
  • Нето тежина: 58kg
  • Димензии: 450х490х930mm
  • Kвадратура на загревање: 40-45m2
  • Бакелитна рачка
  • Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката
  • Стакло на ложиште
Категории: ,
Бренд

Моќност

8-9 kW

Тип на камин

Камин на дрва