,

GORENJE GK15DWWBK

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:2200W
 • Капацитет:1,5L
 • On/Off Копче

1.290 ден

 • Големина на садот: 1,5 l
 • Ротација 360°
 • Двојно дно
 • On/Off Копче
 • Бела
 • Копче за отварање на капакот
 • Простор за сместување на кабелот
 • Основа
 • Заштита од прегревање
 • Сигурносен систем
 • Должина на приклучен кабел: 0,7 m
 • Димензии (ШxВxД): 23 × 25,2 × 15,9 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 24,8 × 20,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,1 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg
 • Приклучна моќ: 2.200 W
Бренд

Моќност

2200 W