-17%
, ,

Gorenje GV642E60

Gorenje

 • Енергетска класа: E
 • Број на стандардни сетови:13pcs
 • Димензии: 59.8×81.5×55 cm

21.490 ден 25.990 ден

 •  ЛЕД Дисплеј и контроли на допир
 •  Капацитет 13 комплети
 •  6 програми
 •  5 Температури (40,55,60,65,70) степени
 •  Тајмер
 •  Брза програма 1 час
 •  Програма за самочистење
 •  EXTRA HYGIENE антибактериски програм со вода до 70 степени
 •  Специјална програма за чаши
 •  Директна конекција со топла вода до 70 степени
 •  Горна корпа со флексибилно поставување на две нивоа
 •  Две корпи
 •  Флексибилна кошница за прибор која може да се подели на два дела
 •  Самочистечки филтер
 •  АКВАСТОП заштита од протекување
 •  Потрошувачка на вода по циклус 9.6л
 •  Бучност 47dB
 •  Потрошувачка на ел. енергија 0.92kWh
 •  Енергетска класа : E
 •  Димензии ШxВxД 59.8×81.5×55 cm
Можеби ќе Ве интересира
Бренд

Ширина

60cm

Инвертер мотор

Не