,

GORENJE HB600ORAW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Боја: Бела боја
 • Димензии (ШxВxД): 5,5 × 40 × 5,5 cm

2.290 ден

 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Гумена рачка за цврст фат
 • Лесно чистење
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1,4 m
 • Димензии (ШxВxД): 5,5 × 40 × 5,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16 × 25,8 × 8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg
 • Приклучна моќ: 600 W
Бренд

Моќност

600 W