,

GORENJE MG1600W

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:1600 W
 • Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
 • Додатоци за мелење месо: 2

4.690 ден

Бренд

 • Моќност на моторот (max): 1.600 W
  Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
  Лесно чистење
  Метално куќиште
  Управување: Механичко
  On/Off Копче
  Син индикатор
  Реверзибилна функција
  Додатоци за мелење месо: 2
  Простор за сместување на кабелот
  Гумени ногарки за стабилност
  Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1,3 m
  Димензии (ШxВxД): 23 × 18 × 23 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 28,8 × 20,5 cm
  Нето тежина на апаратот: 2,8 kg
  Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg
  Приклучна моќ: 350 W