,

GORENJE S500BK

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:500w
 • Сад со капацитет од 0.6 L

1.990 ден

 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Рачка на садот
 • Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање
 • Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Двојно сечило
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Димензии (ШxВxД): 10,2 × 16,5 × 10,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 19 × 10,6 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
 • Приклучна моќ: 500 W
Бренд